Kolekcja STONE

Podłogi winylowe ter Hürne z kolekcji STONE. Wśród wzorów podłóg z serii Stone Choice można znaleźć zarówno ciepłe barwy kamieni wapiennych, nowoczesne wzory nawiązujące do faktury betonu, jak i podłogi o odcieniu bazaltowym. Doskonale imitują zabarwienie naturalnych kamieni, mają wszystkie zalety masywnej podłogi winylowej i mogą być zastosowane wszędzie, gdzie tylko zechcesz.

Wzory kamienne i betonowe - kolekcja wzorów kamiennych, betonowych o imponującym formacie dużej płyty. Dostępne w dwóch grubościach Pro 2,5 mm do całopowierzchniowego przyklejenia i Compact z zamkiem 5G, ze strukturyzowaną powierzchnią stanowią idealne połączenie naturalnych walorów z praktycznymi zaletami podłogi winylowej, również ze względu na swoje właściwości mogą być układane w pomieszczeniach wilgotnych. W ofercie luksusowych podłóg winylowych ter Hürne kolekcja podzielona jest wg. koloru od dekorów jasnych po ciemne wyraziste barwy.

Zmieniamy się dla Twojej wygody, cenimy Twój czas… to my dojedziemy, dostarczymy wybrane dekory, doradzimy… spotkajmy się w miejscu wyznaczonym przez Ciebie!
Niemieckie Systemy Podłogowe
Damian Kardas (woj. mazowieckie)
tel.: 533-877-533

Chcesz zapytać o te produkty?
Joanna Bołtromiuk
tel.: 509-370-659
jb@terhurne.eu